نتایج جستجو برای عبارت :

نتورک مارکتینگ

اگر شما در این فکر هستید که به صورت تمام وقت وارد نتورک مارکتینگ شوید، در اینجا نکاتی وجود دارد که قبل از آن باید بدانید.
واقعیتبرای
موفقیت در نتورک مارکتینگ لازم نیست به صورت تمام وقت کار کنید.زمان زیاد
داشتن باعث موفقیت نمیشود.بلکه مدیریت زمان لازمه موفقیت است.ری هیگدن، استاد نتورک مارکتینگ در مورد این موضوع میگوید:اگر شما نتوانید بیزینس نتورک مارکتینگ خود را به صورت پاره وقت بسازید، احتمالا تمام وقت هم نمیتوانید آن را بسازید.
ادامه مط
اگر شما در این فکر هستید که به صورت تمام وقت وارد نتورک مارکتینگ شوید، در اینجا نکاتی وجود دارد که قبل از آن باید بدانید.واقعیتبرای
موفقیت در نتورک مارکتینگ لازم نیست به صورت تمام وقت کار کنید. زمان زیاد
داشتن باعث موفقیت نمیشود.بلکه مدیریت زمان لازمه موفقیت است.ری هیگدن، استاد نتورک مارکتینگ در مورد این موضوع میگوید:

ادامه مطلب
فکر نمیکردم اول راه انقدر استقبال بشه و اینهمه سوال مطرح کنین:)
یکسری از دوستان کامنت گذاشتن و یکسری سوالات پرسیدن، من خلاصه سوالات رو اینجا مطرح میکنم و به ترتیب در پستهای جداگانه پاسخ میدم. 
دوستان هم اگر سوالی دارید که در این فهرست نمیگنجه مطرح کنید به نوبت پاسخ میدیم. 
1. چرا نتورک کار میکنید؟
2. کدام نتورک رو در ایران پیشنهاد میکنید؟
3. از کجا بدونیم یه نتورک خوبه یا بد؟
4. چرا پلن درامدی نتورک ها متفاوته؟ اصلا چجوریه؟
5. ایا موفقیت در نتورک
آموزش نتورک پلاس به صورت گام به گام را ادامه می‌دهیم. در مقاله قبل ، آموزش نتورک پلاس قسمت اول مباحث ابتدایی را مطرح کردیم. مباحثی که در قسمت اول بررسی شدند عبارتند از :
مفهوم network
مفهوم LAN  و WAN
مفهوم و تفاوت مدل ارتباطی Half-Duplex و Full-Duplex
مفاهیم HOST و WORKSTAION و SERVER
معماری شبکه PEER to PEER و Cient Server
برای مطالعه این مباحث از قسمت مقالات مرتبط به آموزش نتورک پلاس قسمت اول مراجعه کنید.
ادامه مطلب
ینتورک مارکتینگ رو اگر بخواید شروع کنید 
نهایتا روزی 3 الی 4 ساعت زمان براش بذارید کافیه. 
این زمان میتونه صرف کار یا اموزش بشه. 
اگر شاغل هستید این کار میتونه برای شما حکم شغل دوم یا سوم داشته باشه! 
معجزه این کار پاره وفت اینه که زمان کمتری نسبت به کار تمام وقت میگذارید ولی درامد بیشتری به دست میارید. 
هرگز بخاطر نتورک کار تمام وقت خودتون رو رها نکنید! زمانی از کار قبلی خودتون بیاید بیرون و در نتورک تمام وقت بشید که درامد نتورکتون حداقل براب
با سلان خدمت همه دوستانکسانیکه دنبال تحقیق درباره خوب بودن یا نبودن نتورک مارکتینگ هستند بدانند نتورک مارکتینگ خوب نیست اصلا خوب نیست اما اما اما
در میان نتورک مارکتینگ هایی که در کشورمون فعالیت میکنند هستند شرکت هایی که واقعا خوبند واقعا جواب میدن واقعا پول میدن واقعا از شرکت های ایرانی حمایت میکنند واقعا به رویاهاتون میرسید اما اما اما
ذهنیت های ما مردم نسبت به نتورک منفی هستش بخاطر عملکرد چندتا شرکت اما نباید این تفکر رو برای همه شرکت
بازاریابی شبکه ای که بهش نتورک مارکتینگ هم میگن یه شغل خیلی حرفه ای هستش که شغل خیلی خوب و باپرستیژی هست و من به شخصه اون شغل رو قبول دارم ولی یه جورایی میشه گفت دوره نتورک تموم شده, چرا؟ چون هر کسی که باید میرفته رفته و اون افرادی که نمیرفتن هم دیگه یبارم شده رفتن و با این نوع شغل ها آشنا شدن, بخوایم واقع نگر باشیم موفق شدن توی نتورک مارکتینگ در حال حاظر خیلی سخت تر از اونیه که شما در موردش فکر می کنید.
ادامه مطلب
دوره آموزش نتورک پلاس ، یک کلاس کوتاه مدت یک یا دو ماهه است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد . این دوره آموزشی شما را در درک مباحث MCSE و Cisco کمک میکند . این دوره پیشنیاز MCSE و CCNA است. در این دوره آموزشی ، با مفاهیم اولیه شبکه آشنا شده و با توجه به قرار گرفتن در جو کلاس و رد و بدل شدن اطلاعات بین اساتید و دانشجویان ، شما برای انتخاب راه خود دید بازتری خواهید داشت. پس از گذراندن نتورک پلاس ، علاقه مندان می توانند بین آموزشهای مایکروسافت و سیسکو
بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ یک سبک جدید فروش یا اشتغال که این روزها در ایران بازار داغی پیدا کرده و اکثرا یا یک نتورک کار میکنند یا حداقل یک نتورکر بهشون پیشنهاد کار داده و یا نتورک کار کردند و اومدند بیرون :) 
خب ببینیم بازاریابی شبکه ای اصلا چیه و از کجا اومده. 
بازاریابی شبکه ای برای اولین بار بصورت رسمی در سال 1930 توسط کمپانی ویتامین در کالیفرنیا استارت زده شد. این شرکت امروزه محصولات خودش رو از طریق کمپانی ام وی AmWay به فروش میرسونه
تا به حال شده فکر کنید برای ادامه دادن در مسیر نتورک مارکتینگ اصلی ترین چیزی که لازم دارید چیست؟نتورک
مارکتینگ کار پر فراز و نشیبی است.بعضی مواقع افراد حس می کنند که ادامه
دادن دیگر ارزش ندارد و به اندازه کافی زحمت کشیده اند. تنها چیزی که
میتواند در این زمان افراد را نجات بدهد چیزی نیست جز: هدف داشتن
هدف برای ادامه دادن هر کاری بسیار لازم و حیاتی است، به خصوص در
بازاریابی شبکه ای. چون در این حرفه همه چیز به خود شما بستگی دارد. اگر هدف
نداشته
آیا برای شروع یا ادامه نتورک مارکتینگ نیازی به آموزش دیدن هست؟ اهمیت آموزش در چیست و چرا باید آموزش ببینیم؟آموزش، رکن اصلی بازاریابی شبکه ایهمه چیز در بازاریابی شبکه ای به آموزش بازمیگردد.در واقع لازمه استفاده از اهرم تصاعد، وجود آموزش و تکثیر مناسب است.در این حرفه هر کسی کار خود را دارد و اصطلاحا بیزینس متعلق به خودش است. اما از طرفی افراد با یکدیگر در ارتباط هستند و رفتار و عملکرد هر شخص در سازمان او تکثیر میشود.آموزشی که در اختیار شما اس
کسب درآمد و استخراج ارز دیجیتال Pi network پای نتورک
این ارز جدیدترین ارز دیجیتال می باشد که بزودی همانند بیت کوین ارزی با ارزشمند و گران خواهد شد.
پس با استخراج و دریافت آن که رایگان می باشد آینده را از آن خود کنید.

minepi پای نتورک پروژه یک ارز دیجیتال قابل ماین با گوشی است که توسط 3 تا از دانشجوهای دکترای دانشگاه استنفورد با نام های Dr. Nicolas Kokkalis و Dr. Chengdiao Fan و Vincent McPhillip طراحی و عملی شده است. این پروژه قابل استخراج با یک گوشی ساده است و جز اولین پروژه ه
کسب درآمد و استخراج ارز دیجیتال Pi network پای نتورک
این ارز جدیدترین ارز دیجیتال می باشد که بزودی همانند بیت کوین ارزی با ارزشمند و گران خواهد شد.
پس با استخراج و دریافت آن که رایگان می باشد آینده را از آن خود کنید.

minepi پای نتورک پروژه یک ارز دیجیتال قابل ماین با گوشی است که توسط 3 تا از دانشجوهای دکترای دانشگاه استنفورد با نام های Dr. Nicolas Kokkalis و Dr. Chengdiao Fan و Vincent McPhillip طراحی و عملی شده است. این پروژه قابل استخراج با یک گوشی ساده است و جز اولین پروژه ه
شرکتهای نتورک مارکتینگ بر حسب اینکه چه طرح درامدی یا پاداش دهی دارند دسته بندی میشن. 
و در اصل این طرح درامدی هست که تعیین میکنه شما در اون نتورک چطور باید کار کنید.
من خیلی توضیح زیاد و جزئی در مورد طرح ها نمیدم 
فقط بطور ساده و خلاصه میگم چه طرح هایی وجود داره و شرکتهایی که در این سبک کار میکنند رو شرح میدم: 
پلن باینری:
جنجالی ترین پلن درامدی نتورک مارکتینگه. چون راحت و بی دردسره! با دو دست شروع میشه و باید پیشرفت دو دست شما در تعادل باشه. نیا
اموزش نتورک پلاس
+Network به عنوان اولین و مهم ترین مدرک علمی و عملی برای ورود به دنیای تخصصی شبکه می باشد . اگر شما قصد یادگیری شبکه را دارید ، در اولین قدم باید به مباحث دوره نتورک پلاس که پیش نیاز یادگیری دوره های شبکه ماکروسافت و سیسکو می باشد ، تسلط پیدا کنید . آکادمی لرن فایلز دوره آموزش نتورک پلاس از ۰ تا ۱۰۰ با سرفصلی علمی و ویژه ورود به بازار کار شبکه را تولید کرده است که می توانید در ادامه سرفصل آموزش را به صورت کامل مشاهده فرمائید . این دو
یه تعریف خیلی ساده از نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای!
شما تصور کنید یک گوشی موبایل سامسونگ خریدین به قیمت 1 میلیون تومان! 
از امکانات و کارایی این گوشی راضی هستید. 
دوست شما دنبال یک گوشی موبایل مناسب تو رنج قیمت 1 میلیون تومن هست.. از شما راهنمایی میگیره و شما بهش گوشی خودتون رو پیشنهاد میکنید و میگید برو این مدل رو بخر من خریدم استفاده کردم راضی بودم! و اون با اعتماد به حرف شما میره و اون گوشی رو میخره! 
شما بدون اینکه از سامسونگ پورسانت

اولین مبحث مربوط به شبکه را با معرفی دوره Network+ ارایه شده توسط شرکت CompTIA می‌باشد که با نام CompTIA Network+ و آخرین نسخه آن با کد  N10-007 شناخته می‌شود و می‌توان این دوره را پایه تمامی دوره‌های پیشرفته شبکه از قبیل CCNA, CCNP و دیگر مدارک پیشرفته شبکه می‌باشد.
دارنده این مدرک شبکه باید با مواردی از قبیل تکنولوژی‌های شبکه, انواع کابل یا مدیا, توپولوژی‌های شبکه, مدیریت شبکه, IP و لایه‌های مدل مرجع و TCP/IP آشنایی پیدا کند و یک پیش‌نیاز برای تکنسین‌ها و کار
بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام دوستان بعد از یه مدت خیلی طولانی غیبت دوباره خدا قسمت کرد و دارم مینویسم!
اخیرا به دلایلی مجبور شدم تحقیقات گسترده‌ای درباره نتورک مارکتینگ داشته باشم، از اونجایی که حلال بودن یک کار برای من خیلی مهم هست، برای همین خیلی حساس شدم در این زمینه، توی اینترنت که بگردید جواب های ضدونقیض خیلی زیادی میبینید، اکثر فقها به دلیل اکل مال به باطل (فارسیش میشه همون مفت خوری خودمون!)‌ می

اولین مبحث مربوط به شبکه را با معرفی دوره Network+ ارایه شده توسط شرکت CompTIA شروع می‌شود که با نام CompTIA Network+ و آخرین نسخه آن با کد N10-007 شناخته می‌شود و می‌توان این دوره را پایه تمامی دوره‌های پیشرفته شبکه از قبیل CCNA, CCNP و دیگر مدارک پیشرفته شبکه می‌باشد.
دارنده این مدرک شبکه باید با مواردی از قبیل تکنولوژی‌های شبکه, انواع کابل یا مدیا, توپولوژی‌های شبکه, مدیریت شبکه, IP و لایه‌های مدل مرجع و TCP/IP آشنایی پیدا کند و یک پیش‌نیاز برای تکنسین‌ها و
دوره +Network یا تکنسین شبکه توسط شرکت بین المللی CompTIA معرفی شد. دوره نتورک پلاس پیش نیاز تمام دوره های شبکه می باشد و اصول مقدماتی شبکه و مفاهیم آن به طور کامل در این دوره گفته می شود و با گذراندن این دوره شناخت کاملی نسبت به مفاهیم پایه و اصول اولیه دنیای شبکه های کامپیوتری پیدا خواهید کرد و در انتها می توانید تصمیم گیری کنید که چه راهی را در شبکه دنبال کنید و دوره های تخصصی تر شبکه مثل دوره های مایکروسافت , سیسکو , میکروتیک , لینوکس و … را دنبال ک
دوره آموزش نتورک پلاس ، یک کلاس کوتاه مدت یک یا دو ماهه است که مبانی شبکه را به شما آموزش می دهد . این دوره آموزشی شما را در درک مباحث MCSE و Cisco کمک میکند . این دوره پیشنیاز MCSE و CCNA است. در این دوره آموزشی ، با مفاهیم اولیه شبکه آشنا شده و با توجه به قرار گرفتن در جو کلاس و رد و بدل شدن اطلاعات بین اساتید و دانشجویان ، شما برای انتخاب راه خود دید بازتری خواهید داشت. پس از گذراندن نتورک پلاس ، علاقه مندان می توانند بین آموزشهای مایکروسافت و سیسکو
در این مقاله تصمیم داریم نتورک مارکتینگ را از دیدگاه رابرت کیوساکی بررسی کنیم و دلایل او را برای ورود به این حرفه و موفق شدن در آن  بیان کنیم.
عده ای تصور می کنند بازاریابی شبکه ای فعالیتی است که برای همه مناسب نیست یا فقط عده کمی در آن به موفقیت می رسند و درآمدهای بالایی کسب می کنند اما واقعیت چیزی غیر این است یعنی در این حرفه فرصت برای همه افراد یکسان است و همه می توانند در آن به موفقیت برسند.
از نظر رابرت کیوساکی ام ال ام  یکی از کم هزینه
سلام دوباره 
سال نو مبارک 
برعکس اکثریت که در تعطیلات عید در تعطیلات به سر میبرند، من در تعطیلات به شدت مشغول کار بودم چون نمیخوام مثل اکثریت جامعه زندگی کنم :)
در میان بحثهای اموزشی نتورک، سعی میکنم مطالب مرتبط با ارتقای شخصیت هم بگذارم :)
چقدر با این جمله موافقید:
من مسئول صفر تا صد زندگی خویش هستم !
من مسئولیت صد درصد زندگی خودم رو (اعم از شکست ها و موفقیت ها) می پذیرم! 
اوریف‌لیم (به انگلیسی: Oriflame Cosmetics S.A.) نام یک شرکت لوازم آرایشی سوئدی است که به‌صورت بازاریابی شبکه ای[۱][۲][۳] فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۶۷ (میلادی) (۱۳۴۶ هجری شمسی) توسط دو برادر به نام‌های رابرت و یوناس آف یوکنیک در سوئد تأسیس شد. محصولات این کمپانی شامل لوازم آرایشی و بهداشتی[۴] بوده و به صورت نتورک مارکتینگ به فروش می‌رسد. این شرکت، طبق اظهارات خود، دارای درآمد بیش از یک میلیارد یورو[۵] در سال و همچنین مالکیت پنج کارخانه در پنج کشور ر
رقبای خود را بشناسید.
شناخت هدف صنعت و شرکت تون از تاثیر گذارترین عوامل روی ایمان شما نسبت به کار هستن بنابراین لازمه زمانی کافی رو به این امر اختصاص بدیم.
در هر زمان فقط یک گام.
 از قدیم گفتن سنگ بزرگ نشونه ی نزدنه، تو نتورک دنبال رشد نجومی و یه دفعه ای نباش، به جاش یاد بگیر هر روز از نظر تمام مهارت های نتورکی از روز قبل بهتر شی.
⚠️خطر: بیماری شایع در نتورک ایران⚠️
اگه یه ماه به هر دلیلی عملکرد ضعیفی داشتی لازم نیست اول ماه بعد جوگیر بشی و برا
برای رسیدن به خواسته هات یک سری ترس هایی داری مثلا اگه رفتم چندتا از دوستان و اقوام رو دعوت کردم و نیومدن چی؟ اگه شرکت جمع کنه و بره چی؟اگه نتونم چی؟اگه...
اونایی که ثبت نزدن و تو شک هستند و ...دلو بزنن و به دریا و تماس بگیرند اگه جواب سوالشون رو نگرفتن که بیخیال تلفیق اما اگه واقعا دیدی صحبت ها منطقی بود و درآمدهارو دیدی بیا چون شما قطعا یکی از لیدر هایی شرکت خواهی بود پلن باینری هست باید حمایت بشید تا بالاسریتون رنگ پول رو ببینه.
تماس یادت نره
برای رسیدن به خواسته هات یک سری ترس هایی داری مثلا اگه رفتم چندتا از دوستان و اقوام رو دعوت کردم و نیومدن چی؟ اگه شرکت جمع کنه و بره چی؟اگه نتونم چی؟اگه...
اونایی که ثبت نزدن و تو شک هستند و ...دلو بزنن و به دریا و تماس بگیرند اگه جواب سوالشون رو نگرفتن که بیخیال تلفیق اما اگه واقعا دیدی صحبت ها منطقی بود و درآمدهارو دیدی بیا چون شما قطعا یکی از لیدر هایی شرکت خواهی بود پلن باینری هست باید حمایت بشید تا بالاسریتون رنگ پول رو ببینه.
تماس یادت نره
با سلام خدمت دوستان تلفیق هنر
اون هایی که وارد شرکت تلفیق هنر شدند و ثبت نام کرده اند هر گونه سوالی که دارند از لیدر و بالاسری خود بپرسند اگر سوالی دارید و پاسخ آنرا نمیدانید جزوه ای نوشتم در پاسخ به هر آبجکشن که میزنند و این جزوه در تلگرام اینجانب موجود می باشد.گنده ترین لیدرها در سایر نتورک ها جلوی شما زانو میزنند (به قدری این جزوه دقیق نوشته شده)
خیلی ساده است.
خودتان آن کار را انجام دهیددر نتورک مارکتینگ افراد برای ما کار نمیکنند و ما رئیس کسی نیستیم که به آنها کاری را بگوییم و آنها هم بگویند چشم و انجام دهند.اگر خودمان کارهای لازم را انجام نمی دهیم، هرگز نباید انتظار داشته باشیم کسی در مجموعه ما آنها را انجام دهد.باید از خودمان شروع کنیم.
ادامه مطلب
1. دریافت جزوه آموزشی فوراور - نسخه نهایی
کلیپ ها :
2. کلیپ های تصویری مربوط به جزوه ( لینک )
   2-1- کلیپ استارت Welcome to Forever
   2-2- کلیپ موقعیت Opportunity
   2-3- کلیپ نتورک مارکتینیگ Network Marketing
3. لینک تست محصولات فوراور
   3-1- تست آلوئه ورا 1
   3-2- مقایسه خلوص و قدرت سم زدایی آلوئه ورای فوراور با سایر برندهای جهانی
   3-2- تست ابسوربنت سی ( ویتامین سی )
   3-3- تست قرص آرکتیک سی ( امگا 3 )
   3-4- تست قرص نیچرمین
4. دستور مصرف محصولات
   4-1- دستور مصرف کیت سلولیت Toning Kit
فروش سنتی
فروش یکی از قدیمی‌ترین حرفه‌هاست و شاید یکی از ارکان شکل دهنده اجتماع و برآورده‌سازی نیازهای انسان‌ها بوده و هست. در شکل سنتی آن که بیشتر فضای حجره‌های تجار در ذهن تداعی می‌شود تا جهان شبکه‌ای و دنیای مجازی و بازارهای رقابتی و جهانی دنیای امروز، همه جلوه‌ها و مصادیق گذشته و امروز فروش است. اما آنچه بیشتر از ظواهر فروش دچار تغییر شده است، پارادایم‌ها و مفاهیم اساسی آن است که معلول حوادث و تحولات بنیادی صنعت و زنجیره عرضه می‌
خوشبختانه توانسته ام هر روز طبق روال ساعت 6 بیدار شوم با وجود این که شب ها به موقع نخوابیدم و ساعت خوابم به کمتر از 6 ساعت می رسید. روزی میانگین 8 ساعت کار کردم و دو ساعت هم ورزش و کمی وقت هم صرف نوشتن و کارهای دیگر. از عملکرد خودم راضی هستم و طی تجربه ای که بدست آوردم اکنون قصد دارم شروع کار روزانه ام را بعد از نوشتن صرف مطالعه کنم. چون وقتی کار می کنم آنقدر تا پاسی از شب غرق آن می شوم که وقتی برای مطالعه نتوانم اختصاص بدهم. بنابراین برای شروع دو سا
در نتورک مارکتینگ وقتی یک نفر را بارها پیگیری کرده ایم و نتیجه ای نداده است، چه کار باید بکنیم؟در این پست در مورد این موضوع صحبت میکنیم.❗یک اشتباه بزرگبعضی
از نتورکرها میپرسند: "من یکی از دوستانم را 58 بار پیگیری کردم و به
روشهای مختلف با او صحبت کردم ولی حاضر نشد کار کند.باید به او چه بگویم؟"⁦⚠️⁩کاری که باید انجام دهید این است که دیگر به او چیزی نگویید! تقریبا آن بنده خدا را روانی کرده اید!
ادامه مطلب
1. دریافت جزوه آموزشی فوراور - نسخه نهایی
کلیپ ها :
2. کلیپ های تصویری مربوط به جزوه ( لینک )
   2-1- کلیپ : به فوراور خوش آمدید Welcome to Forever
   2-2- کلیپ : موقعیت Opportunity
   2-3- کلیپ : نتورک مارکتینیگ Network Marketing   2-4- کلیپ : از خاک تا خانه در فوراور لیوینگ 
ادامه مطلب
مطمئنا برای شما پیش آمده که بعضی روزها حس و حال کار کردن نداشته باشید.در این مواقع چه کار باید کرد؟قطعا
برای همه این حالت پیش آمده است.حالتی که انرژی برای کار کردن نداشته
باشید یا از نظر ذهنی آماده نباشید.شاید فکر کنید یک نقطه ضعف در شما وجود
دارد که این حالت برایتان ایجاد میشود.ولی به شما میگویم که نگران
نباشید،این یک اتفاق طبیعی است! برای تمام انسان ها این حالت به وجود می
آید.یک روز پرانرژی،یک روز کم انرژی.یک روز سرحال و شاداب، یک روز خست
در حال حاضر نتورک مارکتینگ یکی از موضوعاتی است که در بسیاری از جمع های دوستانه راجب آن صحبت می شود که یا افرادی عضو نتورک هستند و یا افرادی که عضو شرکت های بازاریابی شبکه ای نیستند درحال کسب اطلاعات راجب آن هستند. در این مقاله ما تصمیم داریم راجب دوره های مختلف بازاریابی شبکه ای از ابتدای ورد آن به ایران تا بحال صحبت کنیم.
نتورک مارکتینگ در ایران دارای 3 دوره می باشد که هر دوره را توضیح می دهیم.
دوره اول از سال 79 تا 86
این دوره هم زمان بود با ور
خودتان آن کار را انجام دهیددر نتورک
مارکتینگ افراد برای ما کار نمیکنند و ما رئیس کسی نیستیم که به آنها کاری
را بگوییم و آنها هم بگویند چشم و انجام دهند.اگر خودمان کارهای لازم را
انجام نمی دهیم، هرگز نباید انتظار داشته باشیم کسی در مجموعه ما آنها را
انجام دهد.باید از خودمان شروع کنیم.
ادامه مطلب
آیا این شرکت ها قانونی هستند؟
پس از ظهور شرکت های هرمی در ایران و کلاه برداری های صورت گرفته، هر شرکتی که تصمیم به فعالیت در این زمینه نماید باید ابتدا مجوز رسمی آن را از وزارت صنعت معدن و تجارت دریافت کند. بنابراین شما در هنگام عضویت ابتدا می توانید مجوز هر شرکت را مشاهده کرده سپس عضو آن شوید. در یک شرکت بازاریابی شبکه ای قانونی به همه افراد براساس میزان فروش آن ها و زیرمجموعه هایشان پورسانت داده می شود ولی در اکثر شرکت های هرمی افراد از طری
بسیاری افراد هنوز نمی دانند نتورک مارکتینگ چیست و نحوه کار آن چگونه است. البته این موضوع کاملا قابل درک است چرا که بازاریابی شبکه ای شغلی و ایده ای نو پاست. افراد بسیاری در جهان توانستند از این طریق به درآمدهای بسیار دست یابند.
افرادی همچون تیم سلز که ابتدا با این روند فروش مخالف بودند بعد از مطالعه و تحقیق در این زمینه کاملا تغیر عقیده داد و به سمت بازاریابی شبکه ای گرایش پیدا کرد. وی توانست یکی از هشت شغل پردرآمد دنیا را بدست آورد و به ی
تلفیق هنر یک سری مزایا نسبت به شرکت های نتورک مارکتینگ داره که نمخام اسم ببرم چون کار من تخریب نیست.اولین مزایا یکبار خریده بودن اون هستش
دومین مزایا نداشتن حذف جایگاه و ریزش هست.
سومین مزایا ذخیره شدن امتیاز هستش.
چهامین مزایا این هست که تا زیر مجموعتو حمایت نکنی به پول نمیرسی و پلن درآمد زایی اون باینری هست نه مثل سایر شرکت ها mlm (برای توضیح تماس بگیرید09394477094)
پنجمین مزایا هیچ احد الناسی شکست نمیخوره.
ششمین مزایا در خارج از کشور به شدت طرفدا
تفاوت برندسازی و برندینگ
کسی که به صورت تخصصی فرایند مدیریت استراتژیک برند را انجام داده است ، کاملا آگاه است که برندینگ Branding  با برندسازی Brand Building  متفاوت است. برندینگ به معنای اقدامات و عملیاتی است که یک سازمان سعی می‌نماید تا برندی خلق شود. اما همه عملیات برندینگ به خلق یک برند ( ساختن برند ) ختم نمی‌شود، گاه موجب تخریب عملیات بازاریابی سازمان است.

برندسازی حاوی تمام ابعاد و جنبه‌های ایجاد هویت تجاری و فردی است. برندسازی تنها موجب افز
در این مقاله فهرستی از آمار فروش شرکت های برتر دنیا که در زمینه نتورک مارکتینگ فعالیت می کنند ارائه می دهیم. این رتبه بندی مربوط به سال 2016 و میزان فروش آن ها در سال 2015 می باشد.
ما بر این باور هستیم که اگر شرکت های بازاریابی شبکه ای ایران بنا بر قوانین و دستورالعمل های اجرایی تمکین کرده و لیدرها و مدیران ارشد خود را موظف به رعایت قوانین نمایند و از سمت دیگر قانون گذاران کشور نیز به موضوع ام ال مارکتینگ ارج دهند، و با همت و توانایی که از نتورک
ام ال مارکتینگ نوعی شیوه فروش به حساب می آید که شرکت ها محصولات و کالاهای خود را بدون تبلیغات و بدون واسطه ها و دلال ها به فروش می رسانند و مشتریان پس از خرید و مصرف می توانند محصولات را بازاریابی کنند و سود بگیرند. درآمد افراد در بازاریابی شبکه ای به ازای فروش مستقیم کالا و هم چنین از طریق زیرمجموعه ها کسب می شود.
در نتورک مارکتینگ بازاریاب ها از شیوه های مختلفی برای فروش محصولاتشان استفاده می کنند از آن جمله می توان به تبلیغات کلامی و یا
بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) برای فروش محصولات کمپانی ها، روشی بسیار قدرتمند می باشد و از اینرو شرکت های بسیار بزرگی در جهان به این سبک فروش روی آورده اند (تویوتا، فیلیپس، جنرال موتورز، نوکیا و غیره).
طبق آمار « انجمن فروش مستقیم » در سال ۲۰۱۰ : شغل بازاریابی شبکه ای (نتورک مارکتینگ) ۲% از جمعیت آمریکا، ۲% مردم استرالیا، ۱% جمعیت بریتانیا، ۳ % جمعیت ژاپن و ۴% جمعیت کانادا را به خود مشغول کرده است.
طبق آمار کمپانی Amway ( قدیمی ترین کمپانی باز
چند سوال مهم قبل از پیوستن به شرکت های بازاریابی شبکه ای
1 – آیا از توانایی فروش برخوردار می باشید؟
بعضی از افراد به صورت ذاتی یک فروشنده ی خوب می باشند و یا مهارت های لازم را برای این کار به دست می آورند. این افراد انسان های برون گرا و مهربانی می باشند که قدرت خوبی برای سخن گفتن در بین عموم مردم را دارند و از انگیزه و اعتماد به نفس بالایی برخوردار می باشند. بازاریابی شبکه ای مانند هر حرفه ی دیگری فرصتی را برای پیشرفت و رشد مهارت های شخصی و شغلی
با هر بار ریست شدن دستگاه های ماینر ای پی ادمین پنل نیز تغییر میکند که باید برای یافتن ای پی جدید به پنل روتر مراجعه شود و از آنجا ای پی جدید را مشاهده کرد.
به منظور جلوگیری از تغییر ای پی ادمین پنل دستگاه ماینر از عکسهای زیر برای تنظیم ای پی ادمین پنل استفاده کنید
شبکه استراتژیک

چطور یک شبکه‌ی استراتژیک بسازیم؟ 
۱. با اهداف کاری خود شروع کنیدبرای ۳ تا ۵ سال آینده، چه برنامه‌ و اهدافی برای کار خود دارید؟ بعد از پاسخ به این سؤال، از خودتان بپرسید چه کسانی را می‌شناسید و برای اینکه به اهداف‌تان برسید، لازم است با چه افرادی ارتباط برقرار کنید؟

۲. گزاره‌ی ارزش (value proposition) خود را بشناسیدشبکه‌ای که ساخته‌اید، چطور در نتایج مثبت کسب‌وکار شما مشارکت خواهد کرد؟ گزاره‌ی ارزش، شما را به‌عنوان فردی معت
 از روش Static صحبت کردیم و گفتیم که یک روش کاملا غیر هوشمند است و باید دستی تک تک IP ها را به روتر تعریف کنیم.. اما این روش در شبکه های بزرگ که n تا نتورک وجود دارد و همینطور n تا مسیر دسترسی برای رسیدن به یک مقصد، کارایی ندارد چون واقعا نمی توان تک تک شبکه ها را به هم معرفی کرد.
شاید دلایلی که نمی توان از روش Static برای شبکه های بزرگ استفاده کرد:  الف-زمان بر بودن ب- درصد خطای بالا ج-مدیریت شبکه بسیار بسیار مشکل است.
ادامه مطلب
 جمله معروفی است که می گوید:
نتورک مارکتینگ برای همه هست ولی همه برای نتورک مارکتینگ نیستند.
در واقع همه افراد می توانند وارد نتورک مارکتینگ شوند اما همه افراد در آن موفق نمی شوند. صرفا عضویت در این تجارت مبنای موفقیت در آن نیست. افرادی موفق می شوند که ویژگی و پتانسیل درآمدی قوی این حرفه را با تمام وجود خود درک کنند و حاضرند بها آن را بپردازند. کسانی وارد این حرفه می شوند که تمایل زیادی به موفق شدن دارند و پشتکار و اراده قوی دارند.
تصور بسیاری
بسیاری از نتورکرها وقتی به دنبال زیرمجموعه میرن این جواب رو میشنون که شرکت هرمی هستید؟! 
شرکتهای هرمی یک زمانی در ایران فعالیت بسیار گسترده ای داشتند و از طرفی بسیار از اعضای شرکت سود بالایی بردند و بسیاری هم بسیار متضرر شدند. 
یک خلاصه ای از شرکت هرمی:
شرکتهای هرمی مجوز فعالیت ندارند! در هیچ جای دنیا (نه فقط ایران) شرکت هرمی قانونی نیست و هر جایی شروع کنه به فعالیت قطعا با برخورد قانون مواجه میشه! 
شرکتهای هرمی مکان رسمی برای فعالیت ندارند!
تعریف شبکه

برای برخی افراد ، شبکه سازی (انسانی) صرفا به معنای ملاقات ، تشکیل جلسات و یا ارتباط با اشخاص جدید برای همکاری و مذاکره است. در این تعریف ، شبکه سازی محدود به برقراری یک ارتباط تجاری بین دو طرف می باشد که در آن هر یک از طرفین در جستجوی منافعی برای خود هستند و حاصل این ارتباط یا به نوعی همکاری منجر میگردد و یاطرفین از برقراری ارتباط مجدد با یکدیگر منصرف می شوند. چنین تصوری باعث می شود تا از اهمیت شبکه سازی غافل شویم. این فیلم، تعریف گ
بررسی ارز دیجیتال شبکه پی آی (PI)
با پیشرفت فناوری و روند فزاینده دیجیتال شدن، ارز دیجیتال رمزنگاری شده را می توان بعنوان مرحله بعدی در تکامل پول محسوب کرد. پی آی اولین واحد پول دیجیتال برای مردم عادی است که گام مهمی در استفاده از چنین ارزهایی در جهان محسوب می شود. شبکه پی آی یا پای نتورک یکی از واحد های پول دیجیتال است که کاربران می توانند با دستگاه های تلفن همراه خود آنرا استخراج کنند. این واحد پول در سال 2019 توسط سه فارغ التحصیل دانشگاه است
MBTI چیست؟MBTI مخفف عبارت Myers-Briggs Type Indicator است و یک مدل شخصیت شناسی است که به شما کمک می‌کند تیپ شخصیتی‌تان را بشناسید و متناسب با خصوصیات ذاتی خودتان مسیر زندگی‌تان را به سمت موفقیت طراحی کنید. MBTI به افراد کمک می‌کند مسیر شغلی مناسب خود را طراحی کنند، روابط موثر و هدفمندی با دیگران برقرار کنند و اهداف خود را به گونه‌ای شناسایی کنند که متناسب با نیازها و استعدادهای شخصی آنان باشد.
بعد از شرکت در آزمون MBTI، نتیجه‌ای که به شما داده می‌شود شامل ی
نام این ایردراپ از عدد PI ( ∏ ) گرفته شده است.
minepi پای نتورک یک ارز دیجیتال قابل استخراج یا  ماین با گوشی موبایل است که توسط ۳ نفر از دانشجوهای دکترای دانشگاه استنفورد با نام های Dr. Nicolas Kokkalis و Dr. Chengdiao Fan و Vincent McPhillip طراحی و توسعه داده شده است.
شعار اصلی آن استخراج ارز دیجیتال با گوشی موبایل به صورت آسان بدون نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاص و پردازشهای سنگین می باشد.
و به گفته توسعه دهندگانش جزو اولین پروژه های ارز دیجیتال است که بدون نیاز به تجه
بازاریابی سنتیاساساً بازاریابی سنتی شامل استراتژیهای ترفیعاتی مورد استفاده قبل از ظهور اینترنت است. یا همان چیز که به عنوان بازاریابی آفلاین شناخته می شود. بازاریابی سنتی شامل مجموعه وسیعی از تاکتیک های بازاریابی مانند فروش مستقیم ، تبلیغات تلویزیونی و رادیویی، پست ، تبلیغات چاپی ، موارد مرتبط با ترفیعات چاپی مانند کاتالوگ یا بوروشور است.

مزایای بازاریابی سنتیحتی در عصر دیجیتال نیز، دلایل خوبی برای بکارگیری استراتژیهای بازاریابی سنت
برندینگ
 برندینگ Branding تمام روش هایی است که شما تصویری از محصول، خدمت و یا شرکتتان را در ذهن و چشم مخاطبانتان و یا مشتریان ایجاد می کنید.بعبارتی  دیگر"برندینگ" فرآیند اقدامات علمی و تخصصی است که شما یا سازمان تلاش می کنند تا برندی خلق شود.
برند (Brand)برند احساس و ادراکی است که درباره یک محصول، یک ایده، یک فرد و یا یک سازمان در ذهن کاربران و مصرف کنندگان شکل میگیرد.

برندینگ چیست؟
ابتدایی ترین مفهوم برای برندینگ به معنی دادن وعده در خصوص یک برند
آموزش در بازاریابی شبکه ایهمه چیز در بازاریابی شبکه ای به آموزش بازمیگردد.در واقع لازمه استفاده از اهرم تصاعد، وجود آموزش و تکثیر مناسب است.در این حرفه هر کسی کار خود را دارد و اصطلاحا بیزینس متعلق به خودش است.اما از طرفی افراد با یکدیگر در ارتباط هستند و رفتار و عملکرد هر شخص در سازمان او تکثیر میشود.
آموزشی که در اختیار شماست با توجه به شرکت و تیمی که در آن فعالیت میکنید ممکن است متفاوت باشد، ولی چیزی که مسلم است این است که امکان ندارد آموز
خواندن این مظلب تنها 10 دقیقه از وقت شما رو میگیره اما اینده شما رو مثل تلفات پراید پررونق میکنه پس اگه به فکر اینده تان هستید وقت بگذارید
به تازگی ارز دیجیتال جدیدی پا به عرصه وجود گذاشته که کسی از ان اطلاعی نداره و بر خلاف بیتکوین،استخراج ان به شدت راحت و تنها بایک تلفن هوشمند انجام میشود،نام این غول چراغ جادو،پای هست که بدون هیچ فشاری بر باتری و سخت افزار تلفن هوشمند شما به صورت اتوماتیک انجام میشود به اینصورت که هر 24 ساعت یکبار باید وارد
کامپیوترها به خودی خود دستگاه‌های بسیار قدرتمندی هستند. زمانی که کامپیوترها به شبکه متصل می‌شوند قدرت آن‌ها چند برابر می‌شود. شبکه های کامپیوتری کامپیوترها را به هم متصل می‌کنند تا آن‌ها از منابع مشترک استفاده کنند. مهم‌ترین علت به وجود آمدن شبکه کامپیوتری مسأله اشتراک منابع است. یک شرکت با حدودا 30 کارمند را در نظر بگیرید. اگر شبکه کامپیوتری وجود نداشت باید برای هر کارمند یک دستگاه پرینتر تهیه می‌شد؛ اما با استفاده از شبکه کامپیوتری
قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی درباره بادران تو یکی از کانال های تلگرام ضد نتورک خوندم.
البته علاوه بر این مطالب پلن درآمدزایی اون بیشتر مال آمریکاست که سوپر مارکت نداره کشورش.
حوالی سال ۸۶ بود که شرکتی با نام نیروگاههای #فراگامان در بورس با وعده اغوا کننده سود سالانه ۳۵ درصد اقدام به جذب سرمایه مردم کرد اما پس از یکسال و بعد از جذب سرمایه هنگفت به صورت شفاهی اعلام ورشکستگی کرد اما هیچ سندی مبنی بر ورشکستگی ارائه نکرد و سهامداران را سال ها فقط
نظرات جالب یکی از نتورکر های حوب کشورمون درباره تلفیق هنر آقای محمدرضا قدسی نیا
سلام به دوستانمن از سال 79 با نتورک آشنا شدم و ازین 18 سال حداقل 12سالش رو مشغول بودم و انواع اونا رو اعم از باینری چندسطحی ماتریسی یونی لول و جدا شونده رو کاملا آشنایی کامل دارم اما درمورد پلن تلفیق هنر باید بگم که واقعا محشره! فوق العاده مهندسی و واقع بینانه طراحی شده و روزبروز هم داره کاملتر و پربازده تر میشه. ان شاءالله خبرای خوشی هم در اردیبهشت ماه در انتظار دوس
قصد تخریب شرکتی رو ندارم ولی درباره بادران تو یکی از کانال های تلگرام ضد نتورک خوندم.
البته علاوه بر این مطالب پلن درآمدزایی اون بیشتر مال آمریکاست که سوپر مارکت نداره کشورش.
حوالی سال ۸۶ بود که شرکتی با نام نیروگاههای #فراگامان در بورس با وعده اغوا کننده سود سالانه ۳۵ درصد اقدام به جذب سرمایه مردم کرد اما پس از یکسال و بعد از جذب سرمایه هنگفت به صورت شفاهی اعلام ورشکستگی کرد اما هیچ سندی مبنی بر ورشکستگی ارائه نکرد و سهامداران را سال ها فقط
ایا ممکنه یک شرکت بازاریابی شبکه ای که مجوز قانونی داره، فعالیت غیر قانونی داشته باشه!؟
میگم: بله!
برای اینکه بدونیم چطور ممکنه یک شرکت ب.ش غیر قانونی کار کنه اینه که بدونیم شرایط اغطای مجوز یک ش.ب.ش (شرکت بازاریابی شبکه ای) چی هست! 
خب ما فعلا به شرایط فعالیت ش.ب.ش در ایران می پردازیم بصورت خلاصه: 
اول اینکه محصولات باید در چارچوب قانون کشور ارائه بشن!
دوم دریافت پول به عنوان حق عضویت و ورودی به شرکت غیر قانونیه. بسیاری از افراد یک شرکت وقتی میخ
در این مقاله 12 گام ساده برای شروع نتورک مارکتینگ، ادامه و رسیدن به موفقیت به شما پیشنهاد می کنیم.
گام اول: شرکت مناسب خود را انتخاب کنید. تحقیق کنید که کدام شرکت مناسب شخصیت شماست.
گام دوم: حامی مناسب خود را انتخاب کنید. این موضوع نقش به سزایی در موفقیت شما دارد، یک حامی قوی، شما را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.
گام سوم: توجه داشته باشید که این کار نیاز به صرف وقت دارد. بازاریابی شبکه ای یک بیزینس واقعی است . نه یک طرح سریع برای پولدار شدن!
گا
خوشبختانه توانسته ام هر روز طبق روال ساعت 6 بیدار شوم با وجود این که شب ها به موقع نخوابیدم و ساعت خوابم به کمتر از 6 ساعت می رسید. روزی میانگین 8 ساعت کار کردم و دو ساعت هم ورزش و کمی وقت هم صرف نوشتن و کارهای دیگر. از عملکرد خودم راضی هستم و طی تجربه ای که بدست آوردم اکنون قصد دارم شروع کار روزانه ام را بعد از نوشتن صرف مطالعه کنم. چون وقتی کار می کنم آنقدر تا پاسی از شب غرق آن می شوم که وقتی برای مطالعه نتوانم اختصاص بدهم. بنابراین برای شروع دو سا
مولفه های هوش هیجانی به زبان سادهمولفه های و نشانه‌های اصلی این مهارت به پنج دسته تقسیم می‌شود:

خودآگاهی (Self-awareness):
تشخیص احساستان در زمانی که رویدادی خاص برای شما رخ می دهد، اهمیت خودآگاهی را نشان می دهد. افرادی که هوش هیجانی بالایی دارند، به طور معمول خودآگاه تر هستند. یعنی از احساسات و عواطف خود در زمان حال آگاه هستند و می توانند در زمینه هایی که باعث بهبود عملکردشان می شود، کار کنند.
خودتنظیمی (Self-regulation):
این جنبه، به توانایی کنترل عوا
از این جلسه CCNA به صورت رسمی آغاز میشه. اگر یک چشم انداز کلی بخواهید به دست بیارید .CCNA به بررسی کانفیگ روتر و سوییچ می پردازد. اما در این میان مجبور میشود بعضی چیزها مثل روتینگ پروتکل ها و DHCP و NAT و... را هم توضیح دهد. اما هدف اصلی که دنبال می کند نحوه کانفیگ یک روتر و سوییچ است. دیوایس های شبکه عبارتند از روتر - سوییچ - اکسس پوینت - فایروال - مودم و ... که نحوه کار با این دستگاه ها در دوره ccna آموزش داده می شود.
Router
روتر ها دیوایس های لایه سه شبکه هستند(لا

موجود
به علت نوسان قیمتها در بازار جهت گرفتن مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.0912049934009128586998021910070970217750298602177607979
برند: HP کد کالا: 1795 دسته بند‌ی: رم سرور برچسب: buy server, case, hdd, HP, hpram, hpserver, hptech, hptower, network, ram, server, serverhard, serverhp, serverram, severs, tower, اچ پی, اچ دی دی, اینترنت, خرید, خرید رم سرور, خرید سرور, خرید سرور اچ پی, خرید هارد سرور, رم, رم سرور, سرور, سرور اچ پی, سرور اچ پی DL380p G8 E5-2650v2 704558-371, سرور اچ پی ML370 G5, سرور استوک, سرور ایستاده اچ پی ML110 G7 E3-1220, سرور ایست
چند سالی است که فعالیتی در قالب بازاریابی شبکه ای در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و توانسته تعداد زیادی از افراد را نیز به این حرفه بکشاند. حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که از دوستان یا بستگانتان شما را برای جلسات پرزنت دعوت کرده باشد.
بازاریابی شبکه ای چیست؟
بازاریابی شبکه ای نوعی شیوه فروش است که در آن کمپانی محصولات خود را بدون واسطه بفروش می رساند. درآمد در بازاریابی شبکه ای در ازای فروش مستقیم کالا و هم در ازای فروش از طریق زیر
در این مقاله 12 گام ساده برای شروع نتورک مارکتینگ، ادامه و رسیدن به موفقیت به شما پیشنهاد می کنیم.
گام اول: شرکت مناسب خود را انتخاب کنید. تحقیق کنید که کدام شرکت مناسب شخصیت شماست.
گام دوم: حامی مناسب خود را انتخاب کنید. این موضوع نقش به سزایی در موفقیت شما دارد، یک حامی قوی، شما را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.
گام سوم: توجه داشته باشید که این کار نیاز به صرف وقت دارد. بازاریابی شبکه ای یک بیزینس واقعی است . نه یک طرح سریع برای پولدار شدن!
گا
RAM Server HP DDR PC-32004GB

موجود
به علت نوسان قیمتها در بازار جهت گرفتن مشاوره با کارشناسان ما تماس بگیرید.0912049934009128586998021910070970217750298602177607979
برند: HP کد کالا: 1799 دسته بند‌ی: رم سرور برچسب: buy server, case, hdd, HP, hpram, hpserver, hptech, hptower, network, ram, server, serverhard, serverhp, serverram, severs, tower, اچ پی, اچ دی دی, اینترنت, خرید, خرید رم سرور, خرید سرور, خرید سرور اچ پی, خرید هارد سرور, رم, رم سرور, سرور, سرور اچ پی, سرور اچ پی DL380p G8 E5-2650v2 704558-371, سرور اچ پی ML370 G5, سرور استوک, سرور ایستاده اچ پی ML110
هلدینگ
بزرگ عطاکو فعال در زمینه نتورک مارکتینگ با فروش محصولاتی هم چون برگر، فلافل،
کباب لقمه، جوجه کباب، کتف و بال زعفرانی و محصولات دیگر در خدمت شما است. 
شما عزیزان می توانید با شارژ کیف پول خود در سایت عطاویچ، علاوه بر
دریافت اعتبار بیشتر از غذاهای رستوران های عطاویچ هم لذت ببرید و امتیاز کسب کنید
با هلدینگ بزگ عطاکو در سایت
atamlm.ir همراه ما باشید.

کسب درآمد با گوشی موبایل
درباره Pi Network و سؤالات متداول
به پای خوش آمدید
سلب مسئولیت: پای پول رایگان نیست

این پروژه بلند مدت است که موفقیت آن به مشارکت جمعی اعضای آن بستگی دارد.

پای وقف کمک به مردم عادی شده است که بتوانند سهم ارزش اقتصادی بیشتری داشته باشند. سهمی که هم اکنون نسیب بانکها، غولهای فن آوری (نظیر فیس بوک و آمازون) و دیگر واسطه ها می شود. پای روی مشارکت عمومی اعضای خود حساب می کند. اگر شما دنبال پول سریع هستید جای دیگر دنبال آن بگرد
RAM Server HP DDR PC-3200 16GB

موجود
برند: HP کد کالا: 1795 دسته بند‌ی: رم سرور برچسب: buy server, case, hdd, HP, hpram, hpserver, hptech, hptower, network, ram, server, serverhard, serverhp, serverram, severs, tower, اچ پی, اچ دی دی, اینترنت, خرید, خرید رم سرور, خرید سرور, خرید سرور اچ پی, خرید هارد سرور, رم, رم سرور, سرور, سرور اچ پی, سرور اچ پی DL380p G8 E5-2650v2 704558-371, سرور اچ پی ML370 G5, سرور استوک, سرور ایستاده اچ پی ML1
 بازاریابی شبکه ای مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر مملو از سو تفاهم هاست که سبب می شود برخی از این فعالیت واهمه داشته باشند و یا با دید منفی به آن نگاه کنند. این فعالیت هم مانند همه کسب و کارهای دیگر می تواند باعث موفقیت افراد شود  فقط درصورتی که در آن تمام تلاش خود را انجام دهید و آن را با یاری دیگران بسازید.
در این مقاله مهارت هایی برای موفق شدن شما در نتورک مارکتینگ را بیان می کنیم.
اطلاعات خود را در زمینه بازاریابی شبکه ای کامل کنید.
شما ب
بازاریابی شبکه ای بحثی است که چند ساله حسابی همه جا راجع به آن صحبت می شود و بحث داغ محافل جوانانی است که می خواهند یک شبه پولدار شوند.در این یادداشت سعی بر آن است تا نگاهی به جوانب مختلف بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ داشته باشیم.
با بازاریابی شبکه ای آشنا شویمبازاریابی شبکه ای یکی از زیرمجموعه های رشته بازاریابی است که کانال فروش خود را بر شبکه های انسانی و اجتماعی استوار کرده است. در این شیوه، شما تعدادی از محصولات شرکت را خریداری کر
نتورک مارکتینگ یا بازاریابی شبکه ای همانگونه که از نامش پیداست می بایستی روشی برای برای بازاریابی یک کالا باشد.
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

ادامه مطلب
بازاریابی عصبی چیست؟
بازاریابی عصبی یا نورومارکتینگ (NeuroMarketing) یکی از حوزه های جدید در بازاریابی است که از تکنولوژی های پزشکی مانند عکسبرداری مغزی (FMRI) برای مطالعه بر روی واکنش مغز به محرک های بازاریابی، استفاده می کند. محققان از عکسبرداری مغزی استفاده می کنند تا دلیل و چگونگی تصمیم مشتریان در مورد محرک ها را بفهمند و بدانند کدوم قسمت مغز آنها را تحریک به اقدام مورد نظر خود می کند.
در گذشته و قبل از ظهور بازاریابی محتوا و شبکه اجتماعی، ممکن ب

Pi network
پای نتورک یه ارز دیجیتال جدید شبیه بیت کویین هست که توسط سه استاد دانشگاه اسنتفور طراحی و راه اندازی شده و چون هنوز در مرحله اول (ایردراپ) قرار داره به طور 24 ساعته رایگان ارز رو بین کاربرا تقسیم میکنه و توی یک سال تونسته 4 میلیون کاربر پیدا کنه(بیت کویین توی 3 سال تونست این تعداد مخاطب رو بدست بیاره!)

در پایان سال 2020 یا اوایل سال 2021 در صرافی های بین المللی قیمت گذاری میشه و دیگه رایگان استخراج نمیشه برای همین حدودا یک سال دیگه وقت هست
تا به ‌حال به این فکر کرده‌اید که چرا موقعیت‌های شغلی بسیار مهم و عالی هیچ‌وقت با آگهی پر نمی‌شوند؟

و یا تا به ‌حال به این فکر کرده‌اید که چرا برخی شرکت‌ها بدون شرکت در مناقصات همیشه پروژه‌هایی در دست انجام دارند؟

آیا در اطرافیانتان اشخاصی را دارید که همیشه پیشنهادهای شغلی بسیار خوبی برایشان وجود دارد؟
تنها کمتر از ۵۰% فرصت‌های شغلی به آگهی‌های استخدامی تبدیل می‌شوند. این بدان معناست که تعداد بسیار زیادی از فرصت‌های شغلی بدون ا
روزى کشاورزى متوجه شد ساعت طلایش را که یک میراث خانوادگى بود در انبار علوفه گم کرده. بعد از آنکه در میان علوفه بسیار جستجو کرد و آن را نیافت از گروهی کودک که بیرون انبار مشغول بازی بودند کمک خواست و وعده داد هرکس آنرا پیدا کند جایزه میگیرد. به محض اینکه اسم جایزه برده شد کودکان به درون انبار هجوم بردند و تمام کپه هاى علوفه را گشتند اما بازهم ساعت پیدا نشد. همین که کودکان ناامید از انبار خارج شدند پسرکى نزد کشاورز آمد و از او خواست فرصتی به او ب
چه عاملی مانع موفقیت شما می‌شود؟
۱. ذهنیت‌تان اشتباه استاولین مانع شما برای ساخت یک شبکه‌ی استراتژیک ذهنیت شما است که ممکن است فکر کنید شبکه سازی، مفهومی یک‌طرفه است و فقط برای یک طرف سود خواهد داشت. وقتی معتقدیم که هر گونه تلاش برای ایجاد روابط، فقط برای بهره‌برداری ما است، تمایل کمتری برای دنبال‌کردن این روابط داریم. بسیاری از افراد فکر می‌کنند شبکه‌سازی فقط به نفع خودشان است و دوست ندارند از کسی درخواست کمک کنند. درحالی‌که این طرز
بسم الله ارحمن الرحیم

GTA San Andreas سن اندرس نام پنجمین نسخه از سری بازی  های خشونت در شهر می باشد و ما امروز نسخه دوبله فارسی این بازی را  برای شما آماده کرده ایم. همچنین این نسخه GTA San Andreas با نام جی تی آ  نیز شناخته می شود. نسخه کامپیوتری این بازی نیز طرفداران زیادی دارد.از ویژگی های منحصر به فرد این بازی به نوعی ادغام آن از دو گونه بازی های جنگی و ماشین سواری میباشد.
Rock Star اولین شرکت تولید کننده این سبک
به منظور آشنایی با ضوابط و مقررات بازاریابی شبکه ای و جلوگیری از ضایع شدن حقوق بازاریابان در این مقاله به بررسی برخی موارد می پردازیم.
1- اطلاعات هویتی و تمامی اطلاعات مورد نیاز در هنگام ثبت نام را بطور صحیح و کامل وارد نمایید و پس از دریافت کد بازاریابی خود فعالیت خود را آغاز کنید. ثبت اطلاعات اشتباه بر عهده شخص می باشد.
2- اطلاعات مربوط به نام کاربری و رمز عبور را در نزد خود نگه دارید و از دادن اطلاعات خود به دیگران خودداری نمایید. هرگونه درخ
تعریف ارتباط موثر
برای تعریف ارتباط موثر ابتدا به تعریف ارتباط می پردازیم. ارتباط فرآیندی است، که در آن تبادل اطلاعات، افکار و احساسات بین مردم از طریق صحبت کردن، نوشتن و یا زبان بدن صورت می گیرد. ارتباط موثر زمانی رخ می دهد که، مطلب انتقال داده شده از سمت طرف دریافت کننده درک شده باشد. اهداف ارتباط موثر شامل ایجاد یک درک مشترک، تغییر رفتار و کسب اطلاعات می باشد.

اجزاء ارتباط موثرارتباط موثر با رمزگذاری و مهارت انتقال درست پیام در یک مسیر
" به راستی بازاریابی شبکه ای تهدید است یا فرصت ؟! " 
اگر تهدید است پس چگونه سالهاست به عنوان روشی مطمئن جهت دسترسی مشتریان به کالاهای یک شرکت در تمام دنیا مورد استفاده قرار میگیرد ؟! و در کشور ما نیز با ارائه مجوزهای لازم شرکتها را ترغیب به فعالیت و استفاده از این روش کرده ایم ؟! و اگر فرصت است ، چگونه این فرصت تجاری این همه آسیب را با خود به همراه آورده است ؟!  واقعیت اینست که نحوه استفاده از هر پدیده ای باعث ایجاد تهدید یا فرصت میگردد ؛ و هر موض
کارگاه عملی راه‌اندازی شبکه صفر تا صد
تا به امروز ممکن است بارها و بارها واژه شبکه‌های کامپیوتری را شنیده باشید. یا اگر رشته‌ی نرم افزار باشید درس شبکه‌های کامپیوتری را گذرانده باشید. اما همچنان در شبکه کردن چند کامپیوتر و راه اندازی واقعی شبکه مشکل دارید. اگر قصد دارید وارد دنیای شبکه شوید باید با مفاهیم آن آشنا شوید.
انجام یک سناریو بصورت عملی تا حد زیادی شما را برای مسلط شدن به مفاهیم شبکه کمک خواهد کرد. این کارگاه برای افرادی که می‌خو
کارگاه عملی راه‌اندازی شبکه صفر تا صد
تا به امروز ممکن است بارها و بارها واژه شبکه‌های کامپیوتری را شنیده باشید. یا اگر رشته‌ی نرم افزار باشید درس شبکه‌های کامپیوتری را گذرانده باشید. اما همچنان در شبکه کردن چند کامپیوتر و راه اندازی واقعی شبکه مشکل دارید. اگر قصد دارید وارد دنیای شبکه شوید باید با مفاهیم آن آشنا شوید.
انجام یک سناریو بصورت عملی تا حد زیادی شما را برای مسلط شدن به مفاهیم شبکه کمک خواهد کرد. این کارگاه برای افرادی که می‌خو
اعتماد به نفس یکی از آن چیزهایی است که به صورت طبیعی به واسطه ی بالا رفتن دانش شما تقویت می شود؛ هر کسی با پرورش و تقویت مهارت های تازه، برای به اشتراک گذاشتن آنها با دیگران احساس راحتی بیشتری خواهد کرد. اما متأسفانه اعتماد به نفس افراد با شنیدن چند کلمه ی منفی از سوی دیگران، یا ارتکاب اشتباه از سوی خودشان به راحتی از بین می رود، بخصوص در تجارت نتورک مارکتینگ. توانایی احیای اعتماد به نفس از دست رفته و دوباره روی پای خود ایستادن بعد از در هم شک
با سلام
 میخام براتون یه داستان بگم
یکی بود یکی نبود
توی سرزمینی تکنولوژی تلفن همراه وارد شد اما مردم تلفن سکه ای و کارتی رو ترجیح میدادن (چون میترسیدن)
بعدا همه مردم اون سرزمین موبایل خریدن اما موبایل ساده رو به موبایل پیشرفته ترجیح میدادن چون اینترنت رو عامل فساد میدانستن و نرم افزار رو لازم نمدونستن(چون بلد نبودن میترسیدن)
روزگاری رسید که بانک ها قبض و رسید دریافت نمیکردن و باید پرداخت ها اینرنتی انجام می گرفت پس همه گوشی ها پیشرفته شد و
دوازده باور "میلیونرساز" وارن بافت
به اعتبار و هویت تون بها بدین.
قدم اول اینه که خودتون رو لایق رویاهاتون ببینین، برای این موضوع باید روی اعتماد به نفس تون کار کنید.
 ارزش آفرینی کنید.نکته: این ارزش آفرینی باید تو دو بعد شخصی و کاری باشه به اینصورت که:در بعد شخصی: باورهاتون رو رشد بدین، دنبال هدف هاتون بگردین و رسیدن به اون ها رو به عنوان ارزش تعریف کنید.در بعد کاری: باید پا به عرصه ی خلاقیت بذارین و شروع کنید به خلق و ایجاد بسترهای کاری جدید،
خب... تا اینجای کار با روتینگ پروتکل ها آشنا شدیم. فقط روتینگ پروتکل EIGRP موند که من مفصل درCCNP توضیح خواهم داد . حال نوبت به کنترل ترافیک شبکه و تعیین مجوز های دسترسی برای ترافیک هاست. مثلا آیا شبکه 10.10.10.2 اجازه دارد برای ما ترافیک بفرستد یا خیر؟  با من همراه شوید...
Access-List
ما در Access List ها یاد میگیریم چطور ترافیک شبکه را مدیریت کنیم و اعمال فیلترینگ داشته باشیم... ما میتونیم با استفاده از Access List برای یک روتر تعریف کنیم چه ترافیک هایی اجازه ورود
همه افراد برای رسیدن به موفقیت و اهدافی که در سر دارند باید کارهای زیادی را انجام دهند و روند درست کارها را پی بگیرند. اینکه فرد با اتفاق کوچکی از هدف خود دلسرد شود و یا از آن صرف نظر کند سبب می شود فرد به اهداف خود نرسد و به سرعت شکست بخورد. بنابراین هر فردی که هدف هایی را برای خود درنظر دارد باید با همت و تلاش فراوان آن ها دنبال کند.
در این مقاله ما دلایل شکست افراد در نتورک مارکتینگ را مطرح می کنیم.
-یکی از مهم ترین اشتباهات افراد، یادداشت نکر
تصورات اشتباه راجب بازاریابی شبکه ای
بازاریابی شبکه ای یک روش مناسب برای یک شغل پاره وقت است و اولین قدم برای موفقیت در آن تشخیص حقیقت از تصورات نادرست در آن است.این جمله تعریف سایت ibazaryabi از بازاریابی شبکه ای است.
در ادامه به بررسی برخی تصورات اشتباه راجب نتورک مارکتینگ می پردازیم.
اولین و یکی از اشتباه ترین تصورات افراد راجب بازاریابی شبکه ای این است که فقط افرادی که در راس هرم هستند پول بدست می آورند. راجب این تصور باید گفت، در شرکت ها
اتومبیل دزدی بزرگ: سَن آندریاس (به انگلیسی:Grand Theft Auto: San Andreas) یک بازی ویدئویی غیرخطی در سبک اکشن-ماجراجویی وجهان باز از مجموعه بازی‌های اتومبیل‌دزدی بزرگ است که توسط راک‌استار نرث توسعه یافته و به وسیلهٔراک‌استار گیمز منتشر شده‌است. اتومبیل‌دزدی بزرگ: سَن اَندریاس پنجمین بازی از سری بازی‌های جی‌تی‌ای به‌شمار می‌رود. این بازی ابتدا در ۲۶ اکتبر ۲۰۰۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۲ سپس در ۷ ژوئن ۲۰۰۵ برایاکس باکس و مایکروسافت ویندو
داشتم به این فکر میکردم در این یک هفته ی بی نتی چه گذشت بر احوالاتم! 
دنیایی بدون سوشال نتورک ها ،دوستان مجازی ،عکسها ،لایک ها ، پست ها ، روزنوشتهای دوستان و یا استوری دوستان ایرانی ایران نشین و آن ورِ ایران نشین!
هیچ !
هیج اتفاقی نیفتاد ! اینکه من نداستم فلان رفیقم دیشب به کدام رستوران رفته است یا نظرش در مورد فلان موضوع چه بوده است یا فلان عکس زیبا را در کجا گرفته است و چندتا لایک بر آن کوبیده اند، اندکی نه مهم بود و نه یادمِ آنها بود !
طفلک نو
نشانه های هوش هیجانی بالا

۱. در مورد آدم‌هایی که نمی‌شناسید، کنجکاو هستید.
آیا عاشق ملاقات آدم‌های جدید هستید، و پس از این‌که تازه با کسی آشنا شدید به طور طبیعی تمایل دارید، کلی سوال آنها بپرسید. اگر این‌طور است، درجه‌ی خاصی از همدلی، به عنوان یکی از اجزای مهم تشکیل‌دهنده‌ی هوش هیجانی، درون‌تان وجود دارد. آدم‌هایی که همدلی بالایی دارند (HEPs) – کسانی که پذیرای نیازها و احساسات دیگران هستند، و در رفتارهای‌شان به این نیازها توجه می‌کن
مزایا و معایب شبکه های اجتماعی
شبکه اجتماعی یا سوشال نتورک (به انگلیسی: Social network) ساختاری اجتماعی است که از گروه‌هایی (عموماً فردی یا سازمانی) تشکیل شده‌است که توسط یک یا چند نوع خاص از وابستگی مانند ایده‌ها و تبادلات مالی، دوستان، خویشاوندان، لینک‌های وب، و سرایت بیماری‌ها (اپیدمولوژی) به هم وصل هستند.تحلیل شبکه‌های اجتماعی روابط اجتماعی را با اصطلاحات رأس و یال می‌نگرد. به بیان دیگر، در ساده‌ترین شکل، یک شبکه اجتماعی نگاشتی از تمام
به نام خدای مهربون
روزنوشت 2 بهمن98
9 ونیم دفتر دولت آباد با لیدر و رستا قرار داشتیم و هدف کارگاهی کردن آموزشا بود...باز هم من دانش آموز لیدر شده بودمو به دقت گوش میدادم.چرا که باور دارم خبره تر از لیدر توی آموزشهای کارگاهی وجود نداره
شاید من بیشتر از هرکسی بدونم بهای این خبره شدن چه چیزهایی بوده
و البته خیلی خوب میدونم اگر دلیل قوی یا همون چرایی برای انجام یه کاری وجود نداشته باشه کسی حاضر به دادن بها هایی هرچند کوچیک هم نیست
خلاصه که جلسه ی پر
یکی از ادعاهایی که درزمینه بازاریابی شبکه ای مطرح می شود این است که هر کسی می تواند کار بازاریابی را انجام دهد و به درآمد بالایی نیز دست یابد. این ادعا نیمی از حقیقت را بیان می کند و به طور کامل صحیح نیست. این ادعا بسیار گمراه کننده است، چرا که همه افراد توانایی انجام فروش و بازاریابی را ندارند و هم چنین هیچ کدام از بازاریابان نمی توانند درآمد یکسانی داشته باشند.
افرادی که وارد نتورک مارکتینگ می شوند ویژگی های متفاوتی از نظر مالی، زمانی و م
مراحل رسیدگی به شکایات بازاریابان به این صورت است که ابتدا فرد باید به سایت شرکت مراجعه کند و شکایت خود را مطرح نماید. شرکت موظف است ظرف مدت ده روز به شکایات فرد رسیدگی کند و پاسخ دهند . پس از گذشت ده روز و عدم دریافت پاسخ مناسب از جانب شرکت، به بخش شکایات سایت دبیرخانه کمیته نظارت مراجعه کند. در شرکت بازاریابی شبکه ای عطاکو افراد برای اعلام نارضایتی خود می توانند از بخش صندوق پیام موجود در دفترکار نارضایتی خود را اعلام نموده و از همین طریق پ
در این مقاله ما تصمیم داریم 5راز موفق شدن در زمینه نتورک مارکتینگ، بخشی از کتاب "جام مقدس بازاریابی شبکه ای" اثر مارک یارنلرا برای شما بیان کنیم.
راز اول: حرفه ای ها بها پرداخت می کنند و آماتورها بهانه می آورند.
برای موفقیت شما باید مسیر خود را انتخاب کنید و از انجام فعالیت های اشتباه اجتناب کنید.بطور مثال شما باید درگیر ارتباط با بالاسری و زیر مجموعه های خود باشید و در کارهایی مثل قیمت گذاری شرکت دخالت نکنید.
نتورکرهای موفق و ثروتمند اکثر م

موجود
برند: HP کد کالا: 1487 دسته بند‌ی: رم سرور برچسب: HP, hpram, hptech, network, ram, server, serverram, severs, tower, اچ پی, اینترنت, خرید, خرید رم سرور, خرید سرور, رم, رم سرور, سرور, سرور نتورک

توضیحات
RAM مخفف Random Access Memory و در لغت به معنی دستیابی تصادفی به حافظه می باشد. رم حافظه ای قابل خواندن و نوشتن می‌باشد که اصولا اطلاعات و داده‌ های مربوط به هر برنامه‌ که می‌خواهد در سرور اجرا شود، روی RAM قرار می‌گیرد. میزان RAM سروردر مواقعی که کاربر نیاز به اجرای چندین برنام
در این آموزش از ابتدا یعنی نتورک پلاس آموزش داده می شود
مقدماتی از شبکه در این جلسه گفته می شود.
CCNA مخفف عبارت Cisco Certification Network Associate که گواهینامه شبکه شرکت سیسکو می باشد. شبکه به عبارت ساده اتصال تعداد نامحدودی کامپیوتر به یکدیگر است تا بتوانند منابع خودشان را به اشتراک بگذارند و از منابع یکدیگر استفاده کنند.
تقسیم بندی شبکه به لحاظ وسعت
1.LAN
2.CAMPS: اندازه یک شهرک، به شرط اینکه برای برقراری ارتباط بین آنها از هیچ service provider ی استفاده نکنیم.
3.MAN
4.WAN

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

روح سرگردان